Firma KER została założona w 2004 roku. Jesteśmy producentem galanterii ogrodowej z drewna i metalu. Całość procesu projektowania oraz produkcji przebiega w Naszym zakładzie. Specjalizujemy się produkcji wędzarni drewnianych oraz metalowych.

Dzięki polskiej precyzji oraz wykorzystywaniu wysokiej jakości surowców, nasze produkty niezmiennie cieszą się niezwykłą popularnością i zaufaniem klientów. Szeroki asortyment produktów pozwala na aranżację komfortowego otoczenia. Za pomocą Naszych produktów kompleksowo urządzisz swój ogród i taras.

Nasze maszyny są niezastąpionym narzędziem na każdej budowie, w profesjonalnych warsztatach oraz prywatnych garażach. Maszyny, które Państwu oferujemy, pracują w wielu zakładach w Polsce oraz zagranicą. Stale poszerzamy swoją ofertę, aby zapewnić komfort pracy Naszym Klientom. Długoletnie doświadczenie oraz podnoszenie kwalifikacji Naszych pracowników pozwala Nam na produkowanie asortymentu, którego jakość jest nieporównywalnie wyższa od jakości produktów sprzedawanych w marketach.

Podążając w kierunku potrzeb Naszych Klientów został uruchomiony sklep internetowy, który pozwala Nam dotrzeć do większej grupy odbiorców w całej Europie. Współpraca z doświadczonymi firmami kurierskimi zapewnia terminowość i bezpieczeństwo realizacji zamówień. Każdy klient Naszej firmy traktowany jest indywidualnie. Staramy się, aby każdy Klient czuł się u nas jak ktoś wyjątkowy - bo przecież jest kimś wyjątkowym.

Zadowolenie Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.