Jako producent galanterii ogrodowej zapraszamy do współpracy zarówno Centra Ogrodowe jak również hurtownie zainteresowane naszymi produktami. W naszej ofercie znajdują się m.in. wędzarnie drewniane oraz wędzarnie metalowe, stelaże na hamak, ławki ogrodowe.

Proponujemy rabaty od cen przedstawionych w Naszym sklepie internetowym. Chętnie nawiążemy również stałą współpracę z zakładami kamieniarskimi oraz pogrzebowymi oferując ławki cmentarne w atrakcyjnej cenie.

Jesteśmy przekonani, że łącząc Wasze umiejętności i kontakty z Naszym zapleczem produkcyjnym wspólnie osiągniemy sukces, dzięki któremu staniemy się liderem na rynku w Polsce. Zapewniamy rzetelność i trwałe relacje przez wiele lat.

Swoim partnerom biznesowym gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy. Rozpoczynając z Nami współpracę stajesz się bardziej konkurencyjny, przez co możesz obsługiwać najbardziej wymagających klientów. Współpraca z Nami pozwoli Ci poszerzyć ofertę o najwyższej jakości wyroby co wpłynie na rozwój Twojej firmy.

Informacje dotyczące internetowego systemu rozstrzygania sporów na podstawie art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów):

Komisja Europejska zapewnia konsumentom możliwość rozstrzygania sporów w handlu internetowym zgodnie z art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów), na jednej z platform. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) służy jako miejsce, gdzie konsumenci mogą próbować osiągnąć pozasądowe porozumienia w sporach wynikających z zakupów oraz umów na usługi w Internecie.