Grill Betonowy EROS K9

2 029,00 zł
Brutto
In Stock
100 Przedmioty
Ilość :

GRILL BETONOWY EROS K9

  Produkowane przez nas grille wykonane są z betonu o wysokiej klasie wytrzymałości C35/45. Mieszanka została stworzona pod kątem spełnienia wszystkich wymagań trwałościowych zawiązanych z późniejszym użytkowaniem takich jak: wytrzymałość, mrozoodporność, nasiąkliwość betonu. Dodatkowo wszystkie elementy betonowe zostały wzmocnione żebrowaną stalą.

 

ZESTAW ZAWIERA:

  • starannie wykonany grill pomalowany na kolor brązowy i ceglasty
  •  palenisko betonowe
  • ruszt ze stali nierdzewnej

Dane techniczne

Waga:
585 kg
wysokość grilla
242 cm
szerokość grilla
120 cm
głębokość grilla
60 cm
wymiary rusztu
67 cm x 39 cm
rozmiar podstawy
86 cm x 55 cm

Grill zabezpieczony dwuwarstwowym malowaniem – podkład, a następnie gęsta farba, co pozwala zachować oryginalny kolor. Na życzenie klienta pomalujemy grill na inny wybrany kolor pasujący do ogrodu.

 

Montaż grilla jest bardzo łatwy i szybki z zastosowaniem silikonu wysokotemperaturowego.

 

Grill bardzo dobrze prezentuję się zarówno jako wolnostojący ale jest tez możliwość przedłużenia komina w celu podłączenia do altanki.

RUSZT- DOSKONAŁA JAKOŚĆ

W przeciwieństwie do typowych rusztów grillowych, w których zwykłe stalowe pręty powlekane są niewielką warstwą chromoniklu, nasz produkt został wykonany z pełnych prętów stali nierdzewnej. Dzięki temu ruszt jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, nie rdzewieje, nie zmienia kształtu pod wpływem ciężaru potraw, a także jest łatwy w utrzymaniu czystości. Wysokość rusztu można regulować na kilku poziomach.

Istnieje możliwość zakupu dodatkowego rusztu.

grillo-wędzarniaGrill betonowyGrill betonowy

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.